dowolna

Mieszkania w kamienicy Boguszów-Gorce - Lista aktualnych ogłoszeń

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie ,z rozległymi widokami z okien, położone tuż przy granicy z Wałbrzychem. Dwa pokoje (przechodnie) ustawna duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Boguszów,Boguszów-Gorce

70 000 zł39 m² 1 794,87 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Boguszowie Gorcach przy ulicy 1-go Maja. Lokal o powierzchni użytkowej 38,75m2 , składający się z pokoju , kuchni , przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

84 000 zł33 m² 2 516,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Do sprzedania kawalerka mieszcząca się w ścisłym centrum Boguszowa - w okolicach Rynku. W pobliżu znajdują się wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Boguszów-Gorce

Gorce,Boguszów-Gorce

1 200 zł41 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne , przytulne mieszkanie położone w Gorcach. Mieszkanie znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z : dużego pokoju, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Boguszów,Boguszów-Gorce

105 000 zł39 m² 2 661,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

** do remontu *** atrakcyjna cena**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję gustownie wyremontowana nieruchomość o powierzchni 41 m2 zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach - Kuźnice I przy ulicy Wysokiej, usytuowana w kamienicy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

125 000 zł20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka - Boguszów Gorce Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 19.92m zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach przy ulicy Mickiewicza Usytuowana w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Gorce,Boguszów-Gorce

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość do zamieszkania bądź pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Gorce,Boguszów-Gorce

309 000 zł108 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali zlokalizowanych na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Promyka

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, komfortowego mieszkania w dzielnicy Boguszów Gorce ul. Promyka Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszów-Gorce

Śródmieście,Boguszów-Gorce

239 000 zł64 m² 3 754,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego lokalu dla siebie? Mam dla Ciebie super mieszkanie - położone na II piętrze w kamienicy w miejscowości Boguszów - Gorce. Lokal ma powierzchnię 63,66 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów,Boguszów-Gorce

149 000 zł57 m² 2 594,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy Boguszowa-Gorc, przy ulicy Łącznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Promyka

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

149 000 zł23 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, komfortowego mieszkania w dzielnicy Boguszów Gorce ul. Promyka Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w kamienicy. Na powierzchnię 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Promyka

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

99 000 zł45 m² 2 191,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Boguszów-Gorce idealna baza pod wynajem lub wypoczynek! Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zdjęcia posiadają charakter poglądowy. Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

125 000 zł20 m² 6 250 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

269 000 zł49 m² 5 476,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Różanej, tuż obok Hotelu Piotr & spa. Powierzchnia: 49,12 m + piwnica + wspólny strych Układ: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Boguszów,Boguszów-Gorce

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Boguszów - ul. Kolejowa - 75 000 zł Na sprzedaż oferuje nieruchomość posiadająca duży potencjał aranżacyjny. Mieszkanie posadowione w kamienicy na II piętrze w miejscowości Boguszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Boguszów,Boguszów-Gorce

105 000 zł39 m² 2 661,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wałbrzyska

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuje wyjątkowe dwupoziomowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej kamienicy na II piętrze w Boguszowie Gorcach - przy ulicy Wałbrzyskiej. Lokal mieszkalny po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

205 000 zł41 m² 5 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walentynowicz

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

159 000 zł33 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące się Boguszowie Gorcach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje, znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (brak lodówki- możliwość wstawienia). Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania , położonego na bardzo wysokim parterze w kamienicy , w spokojnej części Boguszowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wałbrzyska

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Boguszów-Gorce

49 000 zł28 m² 1 779,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do kapitalnego remontu Boguszów-Gorce. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do kapitalnego remontu położone w Boguszowie-Gorcach przy ul. Wyspiańskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Boguszów-Gorce

185 000 zł54 m² 3 418,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie po generalnym remoncie Boguszów-Gorce, 53 m | Parter Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorce,Boguszów-Gorce

114 000 zł29 m² 3 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego mieszkania w spokojnej i malowniczej miejscowości Boguszów-Gorce. Ta nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Gorce,Boguszów-Gorce

160 000 zł66 m² 2 442,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w kamienicy w Boguszowie Gorcach. Składa się z dwóch dużych pokoi , oddzielnej jasnej kuchni , przedpokoju , łazienki z wc. Mieszkanie w stanie dobrym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Boguszów-Gorce

Gorce,Boguszów-Gorce

1 200 zł41 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

85 000 zł32 m² 2 634,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Boguszowie Gorcach (kuźnice Świdnickie) przy ulicy Promyka 1. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Rezwrwacja! Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

255 000 zł50 m² 5 148,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na drugim piętrze, ośmiorodzinnej kamienicy, po remoncie dachu. Składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Kuźnice Świdnickie,Boguszów-Gorce

209 000 zł41 m² 5 097,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kuźnice Zachodnie,Boguszów-Gorce

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przyjazne dla zwierząt, przy ul. Żeromskiego 16 Nieruchomość: składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Boguszów,Boguszów-Gorce

159 000 zł33 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stylu loft - Boguszów-Gorce. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,5 m2 znajduje się na I piętrze w zadbanej kamienicy, z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kuźnice Północne,Boguszów-Gorce

149 000 zł61 m² 2 437,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko w mp.House Nieruchomości. Klucze w biurze. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,14 m2 (pow. mieszalna około 56m2) usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij