dowolna

Mieszkania w bloku Boguszów-Gorce - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3-własnościowe-42m2,2 pokoje,kuchnia z oknem,przedpokój,łazienka,balkon-gaz,C.O. z sieci,okna plastikowe,1 piętro w Boguszów Gorce sprzedam (105000 zł-do negocjacji).Tel.:   .