dowolna

Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

30 000 zł40 m² 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Może jesteś zwolennikiem ciszy i spokoju? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

39 000 zł27 m² 1 444,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam zadbaną, gotową do zamieszkania i wyposażoną kawalerkę w pobliżu centrum Boguszowa Gorc. Mieszkanie o powierzchni 27 m 2 składające się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

73 000 zł38 m² 1 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie 38 m 2 w Boguszowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze kamienicy. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

109 500 zł47 m² 2 329,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym , składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

45 000 zł50 m² 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Boguszowie o pow. 50m2. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy 2 - piętrowej. Na dzień dzisiejszy mieszkanie podzielone na dwa oddzielne lokale. Lokale składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

92 000 zł30 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 ( jest to powierzchnia użytkowa po odliczeniu skosów, powierzchnia liczona po podłodze to 50m2), położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

55 000 zł46 m² 1 203,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70m 2 , położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku w Boguszowie-Gorcach. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

159 000 zł64 m² 2 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i garażem w Gorcach! Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64,5m 2 w Boguszowie Gorcach. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 000 zł58 m² 1 533,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w bocznej uliczce, w pobliżu centrum Boguszowa-Gorc. Mieszkanie z widną kuchnią, łazienką wraz z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

79 900 zł33 m² 2 421,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Gabinet stomatologiczny z wyposażeniem w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie zaadaptowane na gabinet stomatologiczny o powierzchni 33m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

169 000 zł160 m² 1 056,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

! mieszkanie Z potencjałem! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie w centrum Boguszowa - Gorc. Mieszkanie o powierzchni 160m2 na trzecim piętrze w kamienicy z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 000 zł59 m² 1 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne, przestronne mieszkanie położone w spokojnej, niewielkiej uliczce w Gorcach.Dwa duże, słoneczne pokoje, wygodny, szeroki przedpokój, z pomysłowo schowanym piecem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

70 000 zł33 m² 2 092,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W Gorcach! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33.46m 2 w Boguszowie Gorcach.Znajduje się na drugim piętrze kamiennicy.Składa się z pokoju ,kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

47 500 zł37 m² 1 283,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na parterze budynku dwupiętrowego. Składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 29 m 2 , położone na pierwszym piętrze w bloku w Boguszów-Gorce. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

124 000 zł61 m² 2 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

150 000 zł75 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem do wprowadzenia! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75m 2 w ścisłym centrum Boguszowa.Znajduje się na pierwszym piętrze kamiennicy.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

71 000 zł44 m² 1 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w Boguszowie. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc, oraz dużego balkonu. Stan mieszkania-bardzo dobry. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

119 000 zł50 m² 2 380 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z garażem w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na drugim piętrze kamiennicy. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 000 zł58 m² 1 534,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

169 000 zł160 m² 1 056,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Boguszowie. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 160m 2 w Boguszowie Gorcach. Położone jest na drugim piętrze trzyrodzinnej kamiennicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

145 000 zł66 m² 2 183,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gorcach! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 66,40m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł39 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w Boguszowie. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39m 2 w Boguszowie Gorcach.Znajduje się na czwartym piętrze bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

35 000 zł40 m² 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

45 000 zł32 m² 1 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie-Gorce na osiedlu Krakowskim o powierzchni 32m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni raz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż po kapitalnym remoncie mieszkanie mieszczące się w Boguszowie Gorcach (boguszów). Na powierzchnię użytkową nieruchomości składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

69 900 zł43 m² 1 618,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,20m 2 , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w Boguszowie-Gorcach. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

114 000 zł57 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne słoneczne, częściowo wyremontowane mieszkanie w Boguszowie. 3 pokoje, kuchnia, łazienka osobno z wc, przedpokój oraz 2 balkony. Nowe okna, na podłogach panele, parkiet oraz kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

94 000 zł41 m² 2 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w dwurodzinnym domu. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, przedpokój. do mieszkania przynależy piwnica i strych bezpośrednio nad mieszkaniem (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł42 m² 1 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie Gorcach na Osiedlu Krakowskim. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

135 000 zł78 m² 1 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68m2 w dzielnicy Kuźnice , Boguszów- gorce. Mieszkanie składa się z 3 dużych ustawnych pokoi, dużej kuchni , przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

64 000 zł48 m² 1 341,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szukasz mieszkania z widokiem zapierającym dech w piersiach? A może potrzebujesz mieszkania do którego możesz się wprowadzić? Te mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

59 000 zł40 m² 1 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Boguszowie Gorcach. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na drugim piętrze kamiennicy. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

72 000 zł44 m² 1 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania z balkonem z pięknym widokiem za oknem. Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Boguszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

67 000 zł40 m² 1 675 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Z ogródkiem w Boguszowie. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z jednego dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

68 000 zł29 m² 2 344,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

śliczne małe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej zielonej okolicy Boguszowa. Pokój z kuchnią w zabudowie oraz łazienka z wc. mieszkanie do sprzedazy z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

165 000 zł70 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogrodem oraz 2 garażami na przedmieściach Boguszowa-Gorc. Mieszkanie o powierzchni 70m2 usytuowane na wysokim parterze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

25 000 zł34 m² 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka do kapitalnego remontu o powierzchni 34 m2 na wysokim parterze. Ogrzewanie piecowe. Zapraszam na prezentację. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: kamienica Głośność: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

37 000 zł44 m² 832,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe bez balkonu o pow. 44,47mkw usytuowana w kamienicy na 3p. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, do mieszkania przynależą 3 komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

54 000 zł18 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Małe przytulne mieszkanko po kapitalnym remoncie w Boguszowie. 1 pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z wc. pomimo nie dużej powierzchni aranżacja mieszkania powoduje jego dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

70 000 zł47 m² 1 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Umowa przedwstępna! Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w spokojnej części Kuźnic. Nieruchomość skała się z: 2 pokoje, widna kuchnia z zabudową, łazienka z wc oraz przedpokoju.