dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Boguszów-Gorce Boguszów

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

14 zł/m²57,58 m² 806 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów we Wrocławiu proponuje Państwu nieruchomość położoną w Warszawie przy ul. Głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów,Boguszów-Gorce

209 000 zł54 m² 3 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w górskiej miejscowości w Boguszowie- gorcach- kuźnice II. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Boguszów,Boguszów-Gorce

180 000 zł26 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

= idealne pod inwestycję = Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w spokojnej lokalizacji w Boguszowie-Gorcach, dzielnica Boguszów. Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Śródmieście,Boguszów-Gorce

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2 piętrze kamienicy w miejscowości Boguszów-Gorce. Budynek po remoncie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Śródmieście,Boguszów-Gorce

229 000 zł65 m² 3 538,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Oferta dostępna tylko u nas. Polecamy mieszkanie w centrum Boguszowa Gorc. Położenie świetne komunikacyjnie, liczne atrakcje turystyczne, trasy piesze oraz rowerowe w bliskiej odległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 100 zł23 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę w Boguszowie - Gorcach w dobrej lokalizacji miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 23,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

115 900 zł26 m² 4 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

159 000 zł29 m² 5 545,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Słoneczna kawalerka z klimatem - 28,67 m | Boguszów-Gorce | Niski czynsz! Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

115 900 zł26 m² 4 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 100 zł23 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Boguszów-Gorce

239 000 zł95 m² 2 515,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem w Boguszowie-Gorce! Na sprzedaż jasne i wysokie mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,20 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania 3 pokojowe około 87,20m2 powierzchni użytkowej, mieszkanie o pow. całkowitej 95m2 wysokie koło 3m usytuowane na parterze idealne dla osób niepełnosprawnych bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro

Boguszów,Boguszów-Gorce

120 000 zł58 m² 2 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na sprzedaż lokal usługowy w Boguszowie-Gorcach. Lokal idealnie zadaje się na sklep, salon kosmetyczny lub inne usługi. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Krakowskie Osiedle,Boguszów-Gorce

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Szukasz mieszkania pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż kawalerkę w zielonej, spokojnej lokalizacji Boguszowa-Gorc. Kawalerka znajduje się na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

119 900 zł26 m² 4 701,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów,Boguszów-Gorce

199 000 zł50 m² 3 968,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy doskonale usytuowane, dwupokojowe mieszkanie, położone w malowniczej, podwałbrzyskiej miejscowości Boguszów Gorce, przy ulicy Sienkiewicza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Śródmieście,Boguszów-Gorce

99 000 zł63 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w Boguszowie Gorcach. Kamienica znajduje w bocznej ulicy i niedaleko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Boguszów,Boguszów-Gorce

105 000 zł39 m² 2 661,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** do remontu *** atrakcyjna cena**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Śródmieście,Boguszów-Gorce

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nowoczesna kawalerka z kominkiem gotowa do zamieszkania Na sprzedaż w pełni wykończona kawalerka "pod klucz" w spokojnej części Boguszowa Gorc, ul. A. Walentynowicz. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 100 zł23 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Krakowskie Osiedle,Boguszów-Gorce

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

465 000 zł217 m² 2 147,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą dom z garażem i ogrodem. Przestronny, w pełni umeblowany i wyposażony dom jednorodzinny o powierzchni 192.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie-Gorcach (boguszów) o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Boguszów,Boguszów-Gorce

1 700 zł42 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w dzielnicy Boguszów Gorce ul. Mickiewicza Nieruchomość usytuowana na III parterze w kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguszów,Boguszów-Gorce

549 000 zł217 m² 2 535,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Krakowskie Osiedle,Boguszów-Gorce

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów,Boguszów-Gorce

120 000 zł20 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka - Boguszów Gorce Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 19.92m zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach przy ulicy Mickiewicza Usytuowana w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Boguszów,Boguszów-Gorce

140 000 zł38 m² 3 655,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania z ogródkiem, garażem oraz z altanka? Koniecznie zerknij na ofertę Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 38.30m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów,Boguszów-Gorce

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Boguszowie-Gorce - miejscowości cenionej za spokojny charakter i dobrą komunikację z Wałbrzychem. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Krakowskie Osiedle,Boguszów-Gorce

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Boguszów,Boguszów-Gorce

229 000 zł64 m² 3 597,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa super cena! Na sprzedaż posiadamy mieszkanie położone na drugim piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy w centrum Boguszowa. Mieszkanie 3 pokojowe (salon z kuchnią, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Boguszów,Boguszów-Gorce

149 000 zł44 m² 3 371,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa lepsza cena! Do sprzedaży posiadamy lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w nowym budownictwie w Boguszowie Gorcach w dzielnicy Boguszów przy ulicy Szkolnej 12. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia